Збори духовенства Романівського округу.

06.04.2013

У четвер, 4 квітня о 10 годині, з благословіння Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського у Свято-Успенському храмі смт Романів відбулися збори духовенства. Зібрання очолив новопризначений благочинний Романівського округу прот. Ярослав Коверчук.

Збори духовенства Романівського округу.Отець Ярослав ознайомив співбратів з Указом Правлячого архієрея та передав священнослужителям благословення Високопреосвященнішого архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима підносити посиленні молитви під час посту, неухильно звершувати постові богослужіння, літургії Передосвячених Дарів зокрема і в храмі районного центру.

Під час зібрання розглядались випадки з практики звершення таїнства Соборування.

На зборах духовенство домовилось під час Великого посту таїнство Соборування на парафіях Романівського благочиння звершувати соборним чином.

Прес-служба Романівського благочиння.