На творчій зустрічі з поетесою та художницею Валентиною Козачук

18.03.2024
На творчій зустрічі з поетесою та художницею Валентиною Козачук

Є люди, які випромінюють світло і тепло, з якими легко та просто. У Бердичівській міській бібліотеці пройшла тепла березнева зустріч із жінкою, яка малює словом і пише фарбами, яка має чудовий голос і співає на кліросі Свято-Миколаївського собору, – Валентиною Козачук.

Читання покаянного канону Андрія Критського у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира

18.03.2024

18 березня 2024 року, в понеділок першої седмиці Великого посту ввечері, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира, відбулось Велике повечір'я із першою частиною канону святого преподобного Андрія Критського.

Соціальний відділ Житомирської єпархії УПЦ підтримує потребуючих

Соціальний відділ Житомирської єпархії УПЦ підтримує потребуючих

За декілька днів до початку Великого посту, соціальний відділ Житомирської єпархії УПЦ роздав для потребуючих благодійну допомогу, у вигляді продуктів харчування.

Волинь. Митрополит Никодим відвідав Зимненський Свято-Успенський монастир

Волинь. Митрополит Никодим відвідав Зимненський Свято-Успенський монастир

14 березня 2024 року, у четвер, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у Зимненському Свято-Успенському жіночому монастирі.

Допомога героїчним ЗСУ: від Свято-Миколаївського собору м. Бердичева відправлено гуманітарний вантаж на підтримку українських захисників

14.03.2024

Допомога нашим героїчним захисникам продовжується. Духовенство і парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева вкотре надіслали гуманітарний вантаж на підтримку військовослужбовців Збройних Сил України.

Молитвами та справами: Свято-Петропавлівська парафія с. Рея підтримує поранених воїнів

14.03.2024

Парафіяни Свято-Петропавлівського храму с. Рея Бердичівського благочиння Житомирської єпархії Української Православної церкви зібрала чергову допомогу продуктами харчування для поранених воїнів, які перебувають у шпиталі.

Вселенська батьківська субота у Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева: молитва за спочилих, справи милосердя

14.03.2024

Дев’ятого березня, у Вселенську батьківську (м'ясопусну) суботу, за багаторічною традицією після звершення богослужіння духовенство та парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева відправили благодійну допомогу підопічним міського Союзу інвалідів.

Окопні свічки для ЗСУ виготовляють парафіяни Свято-Петропавлівського храму с. Рея

12.03.2024

Окопні свічки – наш спосіб передати тепло воїнам-захисникам. Кожна – підтримка українських оборонців. Парафіяни Свято-Петропавлівського храму с. Рея Бердичівського благочиння Житомирської єпархії Української Православної Церкви виготовляють такі маленькі джерела світла і тепла для військових ЗСУ.

РОКОВИНИ З ДНЯ СМЕРТІ СВЯЩЕНИКА ЄПАРХІЇ

12.03.2024
РОКОВИНИ З ДНЯ СМЕРТІ СВЯЩЕНИКА ЄПАРХІЇ

10 березня 2024 року, минув рік з дня смерті священика Житомирської єпархії Андрушівського благочиння протоієрея Владислава Чижевського, минулого  настоятеля храму Чуда Святого Архистратига Божого Михаїла с.Стара Котельня.

Свято-Благовіщенський собор м. Коростишів передав чергову допомогу для Збройних Сил України.

10.03.2024

10 березня 2024 року, у неділю мʼясопусну, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, громада і прихожани Свято-Благовіщенського собору м. Коростишів передали чергову благодійну допомогу для Збройних Сил України.