Новости

Митрополича літургія у Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі міста Житомира!

22.10.2017

22 жовтня 2017 року, у Неділю 20-ту після П'ятидесятниці, святих отців VII Вселенського собору, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив святкову воскресну Божественну літургію у Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі міста Житомира.

Встеленою із живих квітів доріжкою, квітами та короваєм зустрічали Владику прихожани собору. У самому ж храмі архіпастиря зустріли священослужителі, що прибули на богослужіння.

Архієрейський візит у Любарське благочиння: освячення храму у Малому Браталові!

21.10.2017
Архієрейський візит у Любарське благочиння: освячення храму у Малому Браталові!

21 жовтня 2017 року, у суботу 20-ї седмиці після П'ятидесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Любарське благочиння Житомирської єпархії та очолив Божественну літургію у храмі в честь святого пророка і Предтечі Христового Іоанна у селищі малий Браталів.

Освячення пам'ятного знаку-меморіалу Ліквидаторам аварії на Чорнобильськиій АЕС.

20.10.2017

14 жовтня 2017 року, у свято Покрови Пресвятої Богородиці, настоятель Свято-Кириломефодіївського храму смт.Озерне, протоієрей Димитрій Новіцький звершив чин освячення пам'ятного знаку-меморіалу Ліквидаторам аварії на Чорнобильськиій АЕС. Чин освячення відбувся на запрошення громадської організації "Союз Ліквідатори Чорнобиля", у смт. Новогувинськ Житомирського району. Після завершення церковного обряду священик звернувся до присутніх із словом проповіді.

Престольне свято в селі Таращанка

Престольне свято в селі Таращанка

В день Покрови Пресвятої Богородиці свою другу Пасху відзначає Свято-Покровська парафія с.Таращанки. В день свята Божественну Літургію очолив благочинний Новоград-Волинського округу прот. Стефан Маркевич. Йому співслужили запрошені священики округу та настоятель храм прот. Анатолій Данилюк. В проповіді отець Стефан розповів про історію свята та тодішній стан Візантійської Імперії. ПІсля хресного ходу настоятель храму о. Анатолій подякував благочинному та священикам за спільну молитву та запросив на святкову трапезу.

В селі Гальчин по особливому святкували престольне свято.

19.10.2017
В селі Гальчин по особливому святкували престольне свято.

14 жовтня Свята Православна Церква святкує день Покрова Пресвятої Богородиці. В селі Гальчин Андрушівського благочиння по особливому святкували престольне свято. Благочинному Андрушівського округу за святковую літургією співслужили священики благочиння.

Божественна літургія в селі Лебединці.

19.10.2017
Божественна літургія в селі Лебединці.

В цей прекрасний день, 9 жовтня, день пам’яті апостола і євангеліста Іоанна Богослова була відслужена святкова, Божественна літургія в селі Лебединці, Андрушівського благочиння, яку очолив Благочинний Андрушівського округу архімандрит Макарій (Гаврилів), якому співслужили настоятель храму прот. Назарій Палашовський і священики благочиння.

У Свято-Покровському храмі с. Мирославки реставрували ікони

У Свято-Покровському храмі с. Мирославки реставрували ікони

За більш ніж столітню історію свого існування Свято-Покровський храм с. Мирославки пережив чимало випробувань. У часи безбожної влади в його приміщенні влаштовували сільський клуб, в роки німецької окупації – стайню, і лише на початку 90-х років почалося відновлення святині, були реставровані іконописні зображення і оновлений розпис. Чимало зусиль доклали жителі для відбудови та облаштування церкви. Деякі ікони зазнали руйнівного впливу часу. Нещодавно завдяки копіткій праці бердичівської художниці кілька образів отримали друге життя…

ВЕЛИЧАЄМ ТЕБЕ, СВЯТИЙ АПОСТОЛЕ І ЄВАНГЕЛІСТЕ ІОАНЕ БОГОСЛОВЕ.

19.10.2017
ВЕЛИЧАЄМ ТЕБЕ, СВЯТИЙ АПОСТОЛЕ І ЄВАНГЕЛІСТЕ ІОАНЕ БОГОСЛОВЕ.

9 жовтня, у день пам′яті Святого Апостола і Євангеліста Іоанна Богослова урочисто відзначив свій престольний празник Іоанно-Богословський храм села Ясна Поляна. Розділити спільну радість святкування на Богослужіння прибули віруючі з різних парафій та духовенство на чолі з благочинним Пулинського округу протоієреєм Василем Волосянським.

Секретар Житомирської єпархії молитовно відзначив День Ангела!

18.10.2017
Секретар Житомирської єпархії молитовно відзначив День Ангела!

18 жовтня 2017 року, в день пам'яті святителя Олексія митрополита Московського, у Свято-Покровському храмі міста Житомира відбулась святкова Божественна літургія архієрейським чином. Молитву очолив Високопреосвященніший Никодим митрополит Житомирський і Новоград-Волинський.

У день Святої Покрови Обухівка відзначила Свято села!

17.10.2017
У день Святої Покрови Обухівка відзначила Свято села!

Дев’ятого жовтня Обухівка відсвяткувала престольний празник Свято-Іоанно-Богословської церкви, а вже через декілька днів, на Святу Покрову, зустріла День села. За багаторічною традицією на урочистості запросили настоятеля храму – архімандрита Мануїла (Бицика).

Сторінки