Паломництво до Кип'ячого. Вітання медпрацівникам!

18.06.2018
Паломництво до Кип'ячого. Вітання медпрацівникам!

6 червня 2018 року настоятель Свято-Миколаївської церкви протоієрей Василь Волосянський з прихожанами храму здійснив паломницьку поїздку до урочище Кип»яче, що на Малинщині.

Таїнство Хрещення та Миропомазання дітей школи-інтернату звершили у хрестильні Свято-Миколаївського собору м. Бердичева!

18.06.2018

Хрещення – найважливіша подія в житті людини. Це Таїнство входження до Церкви та народження для вічного життя у Царстві Божому. Десять років у хрестильні Свято-Миколаївського собору м. Бердичева звершується священне Таїнство православ'я. Шістнадцятого червня до головного храму благочиння завітали волонтери Всеукраїнського православного руху «Молодість не байдужа» Свято-Троїцького Іонинського монастиря в м. Києві (намісник – Єпископ Обухівський, вікарій Київської Митрополії Іона (Черепанов). Вони супроводжували вихованців школи-інтернату. Троє старшокласників прийняли Таїнство Хрещення, яке звершив благочинний Бердичівського округу ієромонах Варфоломій (Бойков).

Збори Любарського округу.

Збори Любарського округу.

13 червня у Свято - Троїцькому Храмі селища Любар відбулися чергові збори священства Любарського району. По благословенню Високопреосвещеннійшого Никодима Митрополита Житомирського і Новоград – Волинського благочинний Любарського округу доніс інформацію до духовенства яка була отримана в місті Житомирі на зборах благочинних Житомирської єпархії. Першим питанням поставлене перебування духовенства та пастви нашого району у повному покаянні у ці дні святого посту, яке так необхідне у теперішній час . Інше питання стосовно проведення постових Богослужінь у Храмах на території нашого району. Визначили, також день проведення сповіді духовенства.

Воскресну літургію митрополит Никодим звершив у Свято-Петропавлівському храмі смт. Новогуйвинськ!

17.06.2018

17 червня 2018 року, у третю Неділю після П'ятидесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив урочисте служіння Священної літургії у Свято-Петропавлівському храмі смт. Новогуйвинське.

Свято Десятої П’ятниці зібрало жителів села Половецького!

16.06.2018
Свято Десятої П’ятниці зібрало жителів села Половецького!

Свято Десятої П’ятниці зібрало православних віруючих с. Половецького на Божественній Літургії у Спасо-Преображенському храмі. Після завершення Богослужіння люди вирушили Хресним ходом до місцево шанованої святині – цілющої криниці за селом.

В БЕЖЕВІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕСЯТУ П'ЯТНИЦЮ ПІСЛЯ ПАСХИ!

16.06.2018
В БЕЖЕВІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕСЯТУ П'ЯТНИЦЮ ПІСЛЯ ПАСХИ!

З давніх давен у с. Бежеві, що в Черняхівському районі, шанується свято - десятуха. Вважається, що цей день приурочується Пресвятій Богородиці. Бежевці ретельно готуються до свого свята і намагаються у цей день відвідати церкву. Розділити радість з прихожанами прибув благочинний округу архімандрит Климент (Пінчук). О. благочинному співслужило духовенство з Коростишівського, Ружинського, Черняхівського та міського Житомирського округів. За богослужінням співав хор під керівництвом Лії Головецької - вдови новопреставленого протоієрея Володимира Головецького. Закінчилось церковне торжество хресною ходою та подячним словом настоятеля.

Сповідь Пулинського благочиння

Сповідь Пулинського благочиння

В середу 3-ї седмиці по-пятидесятниці в св. Параскевському храмі с.Стрибіж була звершена Божествена літургія та відбулаль сповідь духовенства району,яку очолив духівник єпархії архім. Гавріїл (Вардаєв).

У НЕДІЛЬНІЙ ШКОЛІ СВЯТО-УСПЕНСЬКОГО СМТ РОМАНІВ ХРАМУ РОЗПОЧАЛИСЯ КАНІКУЛИ!

16.06.2018
У НЕДІЛЬНІЙ ШКОЛІ СВЯТО-УСПЕНСЬКОГО СМТ РОМАНІВ  ХРАМУ РОЗПОЧАЛИСЯ  КАНІКУЛИ!

В міжнародний день захисту дітей, учні недільної школи Свято-Успенського храму Романова з гарним настроєм та рюкзаками за плечима вирушили в село Врублівка. Тут, поблизу водойми, розбили свій наметовий табір. Маршрут по мальовничому краї Романівському відпрацювали ще минулоріч, коли теж організовували відпочинок з нагоди закінчення навчального року.

День медичного працівника у Житомирському військовому госпіталі!

16.06.2018
День медичного працівника у Житомирському військовому госпіталі!

14 червня 2018 року, за кілька днів до професійного свята усіх працівників медичних установ, керівник військового відділу Житомирської єпархії протоієрей Димитрій Гайдай відвідав урочистий захід у Житомирському військовому госпіталі. Тут отець Димитрій є настоятелем храму на честь святого преподобного Серафима Саровського.

Клірик Житомирської єпархії привітав лікарів із професійним святом!

16.06.2018
Клірик Житомирської єпархії привітав лікарів із професійним святом!

14 червня 2018 року, до Дня медичного працівника, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, архієрейський намісник Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору міста Житомира протоієрей Сергій Грицаюк відвідав центр швидкої допомоги.

Сторінки