Мітинг- реквієм в смт.Черняхів

28.04.2017
Мітинг- реквієм в смт.Черняхів

26 квітня 2017 року, в смт. Черняхів відбувся мітинг-реквієм присвячений пам'яті Чорнобильської катастрофи. В мітингу приймали участь представники районноi влади, учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, представники громадських організацій та жителі містечка. Під час проведення заходу була відслужена літія по загиблим ліквідаторам, яку очолив благочинний Черняхівського округу, настоятель Свято-Георгіївського храму смт Черняхова архімандрит Климент (Пінчук). По завершеннi літії, архімандрит Климент виголосив промову, в якiй підкреслив важливість подвигу ліквідаторів. Після мітингу відбулось традиційне покладання квітів до меморіалу.

Поздравляем!

Поздравляем!

27 апреля, свой день рождения, празднует благочинный Пулинского округа протоиерей Василий Волосянский. Духовенство благочиния от всей души, с наилучшими пожеланиями поздравляет своего благочинного и собрата.

Пам'ять трагедії на ЧАЕС. Архієпископ Никодим відвідав Чорнобильську зону відчудження.

26.04.2017

25-26 квітня 2017 року, у дні пам'яті страшної світової трагедії на Чорнобильській атомній електростанції, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав зону відчудження, свою малу Батьківщину.

«Весна іде наповнена чудес… Христос Воскрес!»

26.04.2017
 «Весна іде наповнена чудес… Христос Воскрес!»

Ось і прийшла найпрекрасніша пора року - весна. І саме з нею приходить в наші оселі найголовніше свято усіх християн – Великдень.

19 квітня центральна дитяча бібліотека міста Новограда-Волинського запросила своїх читачів та гостей на великодню зустріч «Весна іде наповнена чудес… Христос Воскрес!».

Праздничная Божественная литургия в с. Быстра.

24.04.2017
Праздничная Божественная литургия в с. Быстра.

17 апреля, на второй день праздника Пасхи в Свято- Крестовоздвиженском храме с. Быстра состоялась праздничная Божественная литургия. Службу возглавил настоятель храма протоиерей Александр Троценко. По завершению крестного хода перед прихожанами с поздравительным концертом выступили ученики местной воскресной школы. Отец Александр сердечно поблагодарил и поздравил всех с праздником Светлого Христова Воскресения!

Архієрейська літургія у Неділю Антипасхи

24.04.2017
Архієрейська літургія у Неділю Антипасхи

23 квітня 2017 року, у Неділю Антипасхи, Фомину архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив святу Божественну літургію у храмі в честь праведного Никодима, у приміщенні Житомирського єпархіального Управління.

Архієпископ Никодим звершив святу Літургію в Успенському храмі смт. Романів.

22.04.2017
Архієпископ Никодим звершив святу Літургію в Успенському храмі смт. Романів.

22 квітня 2017 року, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив свій архіпастирський візит в Романівське благочиння Житомирської єпархії та очолив Божественну літургію святителя Іоанна Златоустого у храмі в честь Успіння Пресвятої Богородиці в районному центрі. Богослужіння відбулось пасхальним чином.

Андрушівка. Божественна літургія архієрейським чином!

Андрушівка. Божественна літургія архієрейським чином!

21 квітня 2017 року, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із архієрейським візитом відвідав містечко Андрушівка, яке являється одним із районних центрів Житомирської єпархії. У місцевому храмі в честь Різдва Пресвятої Богородиці Його Високопреосвященство очолив святкову Божественну літургію пасхальним чином.

Архієпископ Никодим очолив Божественну літургію у співслужінні благочинних Житомирської єпархії!

20.04.2017

20 квітня 2017 року, у Світлий Четвер Великодніх днів, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира відбулась урочиста Божественна літургія пасхальним архієрейським чином. Очолив Євхаристичну молитву керуючий архієрей - Високопреосвященніший архієпископ Никодим.

Святкова літургія в Свято-Троїцькому храмі м. Коростишів.

20.04.2017
Святкова літургія в Свято-Троїцькому храмі м. Коростишів.

В Світлий Понеділок Великої Пасхи, в Свято-Троїцькому храмі міста Коростишіва відбулася святкова літургія. Очолив літургію настоятель храму протоієрей Леонтій Кравчук у співслужінні протоієрея Валерія Строка.

Сторінки