Новости

Житомирський Свято-Хрестовоздвиженський кафедральний собор відзначив своє Престольне торжество та 10-річчя відновлення!

27.09.2021

27 вересня 2021 року, в день свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього Житомирський Свято-Хрестовоздвиженський кафедральний собор відзначив своє Престольне торжество, а цьогоріч і 10-ту річницю свого відновлення.

Престольне свято у Чуднові!

27.09.2021
Престольне свято у Чуднові!

21 вересні в день свята Різдва Пресвятої Богородиці своє престольне свято відзначає м. Чуднів. З благословіння митрополита Никодима Житомирського і Новоград-Волинського священики відслужили Божественну літургію ,яку очолив благочинний та настоятель храму прот. Андрій Змієвський. Під час літургії возносились молитви за припинення пандемії, за здоров'я хворих та за мир в Україні. Після літургії відбувся хресний хід навколо храму. Священники вітали настоятеля та жителів м. Чуднова з цим великим та чудовим святом.

Озерне. Пасхальне Богослужіння у храмі Воскресіння Словущого!

26.09.2021
Озерне. Пасхальне Богослужіння у храмі Воскресіння Словущого!

26 вересня 2021 року, в неділю перед Воздвиженням і день згадки оновлення храму Воскресіння Христового в Єрусалимі, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив служіння Божественної літургії в храмі Воскресіння Словущого у селищі Озерне. Богослужіння відбулось пасхальним чином.

ВОЛИНЬ. Митрополит Никодим взяв участь у торжествах з нагоди шанування Зимненської ікони Пресвятої Богородиці!

25.09.2021

24 вересня 2021 року, в день шанування чудотворного образу Зимненської Божої Матері, святкові урочистості відбулись на Волині, в древньому Святогірському Успенському Зимненському жіночому монастирі.

Храмове свято в с. Піщів

Храмове свято в с. Піщів

В день Різдва Пресвятої Богородиці своє храмове свято відзначають в с. Піщів Новоград-Волинського округу.

Відбулось зібрання духовенства Житомирського району!

24.09.2021
Відбулось зібрання духовенства Житомирського району!

22 вересня 2021 року, у середу, в приміщенні Житомирського єпархіального управління відбулось зібрання священослужителів Житомирського районного благочиння.

Митрополит Никодим відвідав могилку новопреставленого митрополита Рівненського і Острозького Варфоломія (Ващук).

24.09.2021

23 вересня 2021 року, відвідуючи Волинь митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав могилку новопреставленого митрополита Рівненського і Острозького Варфоломія (Ващук), який нещодавно відійшов у вічність. Похований спочилий Владика на своїй Батьківщині, у селищі Городно, поруч із храмом святих апостолів Варфоломія і Варнави.

Престольне свято парафії Різдва Богородиці села Жолобне.

22.09.2021
Престольне свято парафії Різдва Богородиці села Жолобне.

21 вересня, в день Різдва Пречистої Діви Марії, православна громада села Жолобне Новоград-Волинського церковного округу відзначила своє престольне свято. Святкові урочисті богослужіння очолив благочинний протоієрей Стефан Маркевич в співслужінні протоієрея Сергія Аракелова та ієрея Олександра Трохимчука.

Збори Новоград Волинського округу

Збори Новоград Волинського округу

16 вересня в Свято - Преображенському храмі м. Новограда - Волинського відбулися збори священиків округу. Благочинний округу прот. Стефан Маркевич довів до відома священиків всі питання та задачі,які обговорювалися на останній вересневій єпархіальній раді.

Столітній храм у Оліївці відзначив Престольне свято

Столітній храм у Оліївці відзначив Престольне свято

21 вересня в столітньому Свято-Різдво-Богородичному храмі села Оліївка (Оліївська громада) відзначили Престольне свято.
Про це повідомляє прес-служба Житомирської єпархії Української Православної Церкви.

Сторінки