Відбулось зібрання духовенства Житомирського міського благочиння

Відбулось зібрання духовенства Житомирського міського благочиння

15 жовтня 2024 року, в день пам’яті священномученика Киприяна та мучениці Іустини, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, у Свято-Успенському Архієрейському соборі міста Житомира, відбулось загальне зібрання духовенства Житомирського міського благочиння.

Престольне свято відзначив Свято-Покровський храм міста Житомира

Престольне свято відзначив Свято-Покровський храм міста Житомира

14 жовтня 2024 року, в день свята Покрови Пресвятої Діви Богородиці, своє Престольне торжество відзначив Свято-Покровський храм міста Житомира, настоятелем якого являється духівник Житомирської єпархії архімандрит Гавриїл (Вардаєв).

Святкове богослужіння в день Престольного торжества у с. Більківці

Святкове богослужіння в день Престольного торжества у с. Більківці

14 жовтня, в день святкування Покрова Пресвятої Богородиці, відбулося святкове богослужіння в селищі Більківці Коростишівського благочиння Житомирської єпархії.

У селі Гальчині храм святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова відзначив престольне свято

10.10.2024

Дев'ятого жовтня, у день пам'яті апостола і євангеліста Іоанна Богослова, храм у селі Гальчині, що носить ім'я улюбленого учня Ісуса Христа, відзначив своє престольне свято.

Святкове богослужіння в с. Мінійки Коростишівського благочиння

Святкове богослужіння в с. Мінійки Коростишівського благочиння

9 жовтня 2024 року, в день пам'яті святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова, святкове богослужіння відбулося в с. Мінійки Коростишівського благочиння Житомирської єпархії.

У Сонячному відзначили Престольне свято!

10.10.2024
У Сонячному відзначили Престольне свято!

9 жовтня 2024 року, в день пам’яті святого апостола та євангелиста Іоанна Богослова, своє престольне свято відзначив однойменний храм у с. Сонячне, що неподалік Житомира.

Духовенство Житомирської єпархії взяли участь в з’їзді духовенства, яке несе послух в організації та координації духовної та волонтерської підтримки вірян в лавах Сил Оборони України.

07.10.2024

По благословінню Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Предстоятеля Української Православної Церкви, під головуванням митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина, на запрошення архієпископа Рівненського і Дубенського Пимена, в Городоцькому Свято-Миколаївському монастирі відбувся черговий щорічний з’їзд духовенства, яке несе послух в організації та координації духовної та волонтерської підтримки вірян в лавах Сил Оборони України.

У день пам'яті ікони Божої Матері «Цілителька» престольне свято відзначив храм на території Бердичівської міської лікарні

02.10.2024

Храм ікони Божої Матері «Цілителька» на території Бердичівської міської лікарні був освячений наприкінці вересня 2011-го року. З того часу під його склепіннями звучить Слово Боже і підносяться молитви. Першого жовтня, в день престольного празника, віряни зібралися на святковому богослужінні.

Воздвиження Хреста Господнього: престольне свято зустрів храм с. Велика П’ятигірка

02.10.2024

Щедра осінь багата на дари природи та свята. Серед них особливе місце займає Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього. Празник є престольним для Свято-Хрестовоздвиженського храму с. Велика П’ятигірка. Цього року він зібрав під своїм склепінням парафіян та вірян із різних куточків Бердичівського благочиння.

Престольне свято відзначив Свято-Хрестовоздвиженський храм с. Старого Солотвина

30.09.2024
Престольне свято відзначив Свято-Хрестовоздвиженський храм с. Старого Солотвина

Близько 140 років височить Свято-Хрестовоздвиженський храм у селі Старий Солотвин. Змінюються покоління, а він підноситься куполами в неосяжний небесний простір. Двадцять сьомого вересня зустрічає своє престольне свято. Восени 2024-го року на святковому богослужінні звертали свої молитви до Господа віряни з різних парафій Бердичівського благочиння.