Господь почув молитви, і мати отримала звістку про зниклого сина-воїна, жителя Бердичева

16.05.2024

Раба Божа Єлена, мати воїна Димитрія, протягом двох років не мала жодної звістки від сина, який захищає Батьківщину, боронячи її від російських загарбників. Нещодавно вона прийшла до Свято-Миколаївського собору з подякою мвященству за духовну підтримку. Господь почув молитви матері, молитви священства – і жінка отримала довгоочікуване повідомлення: син живий та перебуває в полоні.

Духовенство Свято-Миколаївського собору постійно звершує молитви за мир в Україні, служить молебні за здоров’я українських воїнів, за поранених, полонених та ув’язнених і зниклих безвісти.

У цей нелегкий для нашої країни час багато матерів проводжають своїх синів та дочок на війну. Серця рідних не можуть заспокоїтися, поки їх діти героїчно боронять країну від ворожої навали. Батьки і близькі моляться до Господа, благаючи вберегти та зміцнити мужніх захисників і захисниць, щоб вони повернулися додому живими та неушкодженими.

Два роки чекала хоч маленької новини про зниклого безвісти сина Єлена, парафіянка Свято-Миколаївського собору, щодня зверталася в молитвах до Всемогутнього Бога. Священство храму молилося за здоров’я і збереження життя її сина Димитрія, за дарування йому мужності таі сил витримати всі важкі випробування. І ось надійшла звістка: воїн перебуває в російському полоні та чекає обміну. Йому дозволили зателефонувати матері і повідомити про себе.

Раба Божа Єлена уклінно дякує духовенству Свято-Миколаївського собору м. Бердичева на чолі з настоятелем – благочинним Бердичівського округу архімандритом Варфоломієм (Бойковим) – за молитви, які зігрівали серце та вселяли віру в повернення Героя на рідну землю, до рідної домівки.

«Живі діла ті, що звершуються за заповідями з радістю духу, на славу Божу…» (святитель Феофан Затворник).

Господи Всемилостивий, почуй наші молитви за воїнів, багослови, Боже, захисників та захисниць, збережи життя кожному…

Пресслужба Бердичівського благочиння Житомирської єпархії УПЦ.