Звернення Архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима в зв`язку з проведенням Хелоуїна.

27.10.2016

Уже декілька років поспіль в нашій державі поширюється сучасна традиція відзначати напряму пов'язане із нечистою силою "свято" під назвою "хелоуїн".

У зв'язку із маштабним поширенням цього "святкування" керуючий архієрей Житомирської єпархії, Високопреосвященніший архієпископ Никодим, звернувся із словом до усіх громадян України, а зокрема до молоді та житомирян.

Владика зазначив, що українські традиції будь-яких святкувань не несуть у собі зла та прославлення сатани, адже справжня святість і сутність свята у добрі та любові. Також архіпастир підкреслив, що "свято хелоуїн" не має у собі ніякого церковного, а тим більше українського підгрунтя. Архієпископ Никодим закликав молодь пам'ятати християнські цінності та не "одягати" свої душі в одежу гріха і зла.