Зустріч дискусійного клубу.

28.10.2013

Сучасне українське суспільство має безліч проблем. Та багато з них, якщо не більшість, починаються із сім’ї. Неправильне відношення до багатьох сімейних питань, сприйняття гріховного з позитивної точки зору, прийняття пороку за норму приводить наше суспільство до перевернутого, неправильного відношення до багатьох питань і понять. Зустріч дискусійного клубу.Однією з проблем являється питання про громадянський шлюб.

Дуже шкода, що сучасна молодь сприймає такий вид спільного гріховного проживання людей за норму. Саме таку проблему намагалися, хоч і не у великомасштабному обговоренні, вирішити учасники бесіди «Громадянський шлюб: за чи проти».

Зустріч дискусійного клубу.Дана зустріч дискусійного клубу відбулася 24 жовтня у Житомирському базовому фармацевтичному коледжі ім. Г.С.Протасевича зі студентами першого курсу.

На обговорення були запрошені клірики Житомирської єпархії: архімандрит Гавриїл (Вардаєв) та ієрей Роман Цукало. Зустріч дискусійного клубу.У виступі також брали участь лікар гінеколог Тереновська Мирослава Іванівна, юрист Поліщук Тетяна Романівна, психолог Волкова Світлана Євгенівна та викладачі коледжу Шляніна Алла Володимирівна і Решнівецька Ганна Владиславівна. Заступник директора з виховної роботи Фонюк Марія Борисівна була організатором зустрічі дискусійного клубу.

Дана бесіда була розпочата з висловлювання думок студентами. Зустріч дискусійного клубу.Виявилося, що третина присутньої молоді підтримує громадянський шлюб.

Продовжилася зустріч виступом юриста, яка наголосила на тому, що жінка, а особливо народжені у такому «шлюбі» діти, з самого початку приречені на труднощі у подальшому житті. Лікар гінеколог розповіла про проблеми і хвороби, які найчастіше очікують жінок та чоловіків, котрі обирають «життя без обов’язків». Священники зі своєї сторони розповіли про відношення релігії до так званого «громадянського шлюбу». Зустріч дискусійного клубу.Пояснили, що гріх ніколи не може бути початком чогось доброго, а от те, що починається з Божого благословіння, відчувають на собі навіть подальші покоління людей. Усі виступи доповнювали і пов’язувалися один з одним.

Наприкінці бесіди лише 4 молодих людини проголосували «за» громадський шлюб. Приємно усвідомлювати, що розповіді і пояснення виступаючих дали свої плоди так швидко. Було зрозуміло, більшість молоді усвідомила, що даний «шлюб» являється гріховним, порочним і таким, що в основі своїй несе проблеми і дасть негативні наслідки в подальшому житті. Хотілося б, щоб усі присутні молоді люди не забули цього обговорення і правильно будували свої сім’ї .

Завершилася бесіда переглядом слайдів із зображенням щасливих сімей.

Прес-служба Житомирського міського благочиння.

Роздiл: 
Новости Епархии