Зібрання духовенства Попільнянського благочиння.

21.11.2013

З благословіння правлячого архієрея – архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима відбулися чергові збори духовенства Попільнянського округу.

Благочинний протоієрей Петро Лис довів до відома священиків інформацію про те, що 28 листопада у Бердичеві, а 29 листопада у Житомирі перебуватиме чудотворна ікона великомученика Георгія Побєдоносця із святої гори Афон.

15 грудня у нашу Єпархію хресним ходом прибуде чудотворна ікона Матері Божої «Почаївська», де перебуватиме до 1 січня 2014 року. У Свято-Миколаївському храмі Попільні цю святиню зустрічатимуть 23 грудня.

Звертаючись до духовенства, отець Петро особливо наголосив на організації поїздок всіх бажаючих на поклоніння до цих святинь.

Також благочинний проінформував, що сповідь духовенства округу відбудеться 7 грудня у Свято-Іоанно-Богословському храмі села Голуб’ятин та нагадав, що на часі підготовка до Різдвяних і Новорічних свят.

Прес-служба Попільнянського благочиння.