Зі священиками Бердичівського благочиння провели бесіду з пожежної безпеки.

24.04.2013

Двадцять третього квітня для священиків Бердичівського благочиння провели роз’яснювальну бесіду-інструктаж «Правила пожежної безпеки в культових спорудах. Заходи з попередження пожеж під час Богослужінь».

На запрошення благочинного Бердичівського округу, настоятеля Свято-Миколаївського собору протоієрея Віталія Бойкова на щорічну традиційну зустріч із духовенством благочиння завітав провідний інспектор Бердичівського МРВ управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області Володимир Рожок. Майор служби цивільного захисту наголосив на необхідності дотримання у храмах правил пожежної безпеки, особливо – під час Великодніх свят, коли у церквах збирається велика кількість прихожан. Також розповів про розповсюджені порушення, аналізуючи минулорічний період, та звернув увагу присутніх на ті прості правила, виконання яких забезпечить збереження церковного майна й життя людей:

«Такі заходи здійснюються з метою попередження виникнення пожеж чи інших небезпечних подій, щоби радість свята Великодня не була затьмарена неприємними ситуаціями. Звертаємося до всіх із проханням бути більш пильними і уважними при користуванні свічками при проведенні церковних служб, адже використання відкритого вогню вимагає особливої пильності. Спільними зусиллями ми маємо подбати про Божі храми – нашу велику історичну та культурну цінність».

В ході бесіди Володимир Рожок нагадав про своєчасне забезпечення храмів первинними засобами пожежогасіння та перевірку стану евакуаційних виходів і справності електромереж.
Наприкінці бесіди провідний інспектор повідомив, що під час святкування Воскресіння Христового у Свято-Миколаївському соборі будуть чергувати пожежно-рятувальні підрозділи: «Робота служби в ці дні буде переведена на посилений режим. З Божою поміччю пожежозаймань ми не допустимо».

На завершення гість привітав священиків із наближенням Пасхи Христової. Далі надав індивідуальні поради та роз’яснення про особливості вжиття заходів протипожежної безпеки.

Прес-служба Бердичівського благочиння.

Зі священиками Бердичівського благочиння провели бесіду з пожежної безпеки.