Житомирський храм на честь рівноапостольної княгині Ольги відзначив своє Престольне свято!

24.07.2016

24 липня 2016 року, Православна Церква молитовно шанує пам'ять святої великої княгині Ольги та за Її духовну мудрість і вагомий внесок у розвиток християнства називає цю угодницю Божу рівноапостольною.

З нагоди цього свята, а також престольного торжества, Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський, очолив урочисту Божественну літургію у Свято-Ольгинському храмі обласного центру.

Владиці співслужили секретар єпархії архім. Олексій (Овсянніков), благочинний Коростишівського району архім. Яків (Шумов), благочинний Черняхівського району архім. Климент (Пінчук), настоятель парафії прот. Діонісій Грицаюк, священики Житомирської єпархії, гості із Івано-Франківщини та Рівненщини.

На свято та урочисту молитву зібрались прихожани та віряни із різних житомирських храмів.

Після закінчення богослужіння відбувся хресний хід навколо храму, по завершенні якого архієпископ Никодим привітав вірних із днем пам'яті святої рівноапостольної княгині Ольги, настоятеля із Престольним святом, а усіх хто носить ім'я угодниці Христової - із Днем Ангела.