Житомир відвідав всеукраїнський хресний хід із молитвою за мир в Україні організований військовим відділом УПЦ

09.03.2024

9 березня 2024 року, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, у Житомир прибув всеукраїнський хресний хід зі святинями.

Цей загальноукраїнський церковний захід проводиться з благословіння Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія і створений військовим відділом УПЦ задля духовної підтримки та укріплення народу України.

У Житомирі хресну ходу зустрічали у Спасо-Преображенському кафедральному соборі. На загальний молебень за мир в Україні з молитвою за здоров’я та спасіння, благословення і збереження українських воїнів, за поранених та полонених, їх сім’ї та сім’ї загиблих, за нашу перемогу та справедливий мир, за злагоду та благополуччя зібрались священослужителі та православні житомиряни. Молитву очолив секретар Житомирської єпархії протоієрей Сергій Грицаюк.

Молебінь відбувся перед святинями що прибули із учасниками хресного ходу: іконами Покрову Пресвятої Богородиці, рівноапостольного князя Володимира з часткою його мощей та праведного Петра Калнишевського, а також мощами святого мученика Віктора.

На завершення молитви віряни мали змогу приклонитися до святинь.

Пресслужба Житомирської єпархії УПЦ.