Житомирський міський

ЖИТОМИРСЬКЕ МІСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ.

архім.Олексій (Овсянніков), благочинний Житомирського міського округу, настоятель Свято-Покровського храму м.Житомир.

архім.Гавриїл (Вардаєв) клірик Свято-Покровського храму м.Житомир. митр.прот.Петро Костюк настоятель Свято-Іаківлівського храму м.Житомир. архім. Ієремія (Ставничий) клірик Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору м. Житомир. митр.прот.Сергій Грицаюк архієрейський намісник Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору м. Житомир. митр.прот.Стефан Періг настоятель Свято-Миколаївського храму м.Житомир. митр.прот.Григорій Рогальський клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м.Житомир. митр.прот.Олег Целуєв клірик Свято-Успенського архієрейського собору м.Житомир. митр.прот.Вадим Шапран клірик Свято-Іаківлівського храму м.Житомир. митр.прот.Володимир Ігнатюк клірик Свято-Успенського архієрейського собору м.Житомир. митр.прот.Миколай Синюк клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Житомир. митр.прот.Роман Цукало клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Житомир. митр.прот. Василій Волосянський, настоятель Свято-Миколаївського храму смт. Пулин. прот. Костянтин Ляшенко клірик Свято-Анастасії-Римлянині Житомирського ставропігійного монастиря. прот.Ігор Бондаренко клірик Свято-Миколаївського храму м.Житомир. прот.Олександр Галанін клірик Свято-Анастасії-Римлянині Житомирського ставропігійного монастиря. митр.прот.Віталій Прудніков настоятель Свято-Троїцького храму с.Довжик. митр.прот.Димитрій Гайдай, настоятель Свято-Серафимівського храму м. Житомир. митр.прот.Діонісій Грицаюк настоятель Свято-Ольгинського храму м.Житомир. митр.прот. Віктор Голубовський настоятель Свято-Успенського архієрейського собору м. Житомира. прот.Григорій Маркевич клірик Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору м. Житомир. прот. Володимир Головаков клірик Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору м. Житомир. ієр. Іоанн Філюк Свято-Анастасії-Римлянині Житомирського ставропігійного монастиря. ієр.Михаїл Ляшук клірик Свято-Покровського храму м.Житомир. прот. Георгій Мірчук клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Житомир. прот. Іоан Оверчук клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Житомир. протод. Володимир Ярошевич клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Житомир. протод. Михайло Кондратюк клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Житомир. протод. Георгій Голубовський клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Житомир. протод. Сергій Пархомчук клірик Свято-Іаківлівського храму м.Житомир. протод. Петро Михальчук клірик Свято-Успенського архієрейського собору м. Житомира.