Житомирський міський

ЖИТОМИРСЬКЕ МІСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ.

митр.прот.Сергій Грицаюк архієрейський намісник Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору м. Житомир, секретар Житомирської єпархії. митр.прот. Віктор Голубовський настоятель Свято-Успенського архієрейського собору м. Житомира, благочинний Житомирського міського округу.

архім.Гавриїл (Вардаєв) настоятель Свято-Покровського храму м.Житомир, духівник Житомирської єпархії. митр.прот.Миколай Синюк ключар Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Житомир. митр.прот.Петро Костюк почесний настоятель Свято-Іаківлівського храму м.Житомир. архім. Ієремія (Ставничий) клірик Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору м. Житомир. митр.прот.Стефан Періг настоятель Свято-Миколаївського храму м.Житомир. митр.прот.Григорій Рогальський клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м.Житомир. митр.прот. Іван Шевченко настоятель Свято-Іаківлівського храму м.Житомир. митр.прот.Олег Целуєв клірик Свято-Успенського архієрейського собору м.Житомир. митр.прот.Вадим Шапран настоятель Свято-Пантелеймонівського храму м.Житомир. митр.прот.Володимир Ігнатюк клірик Свято-Успенського архієрейського собору м.Житомир. митр.прот.Роман Цукало клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Житомир. митр.прот. Василій Волосянський, настоятель Свято-Миколаївського храму смт. Пулин. митр.прот. Костянтин Ляшенко клірик Свято-Анастасії-Римлянині Житомирського ставропігійного монастиря. митр.прот. Димитрій Подейко клірик Свято-Анастасії-Римлянині Житомирського ставропігійного монастиря. прот.Ігор Бондаренко клірик Свято-Миколаївського храму м.Житомир. митр.прот.Димитрій Гайдай, настоятель Свято-Іоанно-Богословського храму с. Сонячне. митр.прот.Георгій Воробей настоятель Свято-Миколаївського храму с. Зарічани. прот. Іоанн Філюк Свято-Анастасії-Римлянині Житомирського ставропігійного монастиря. митр.прот. Іоан Оверчук клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Житомир. ієр. Михайло Школьний клірик Свято-Покровського храму м.Житомира. прот. Петро Михальчук клірик Свято-Успенського архієрейського собору м. Житомира. ієр. Андрій Євораускас клірик Свято-Покровського храму м.Житомира. ієр. Владислав Старушик клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Житомир. ієр. Володимир Дзюба клірик Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору м. Житомир. протод. Володимир Ярошевич клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Житомир. протод. Георгій Голубовський клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Житомир. протод. Олександр Омельчук клірик Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору м. Житомир. протод. Іван Ревчук клірик Свято-Успенського архієрейського собору м. Житомира. протод. Сергій Пархомчук клірик Свято-Іаківлівського храму м.Житомир. ієродиякон Євменій (Федчук) клірик Свято-Успенського архієрейського собору м. Житомира. дияк. Антоній Болкуневич клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Житомир.