Житомирський архіпастир привітав керуючого Шепетівською єпархією із Днем Ангела.

17.10.2013

16 жовтня 2013 року, у день пам'яті преподобного Діонісія затворника Печерського архієпископ Никодим відвідав Шепетівську єпархію та прийняв участь у святковому богослужінні з нагоди Дня Ангела єпископа Шепетівського і Славутського Діонісія у Свято-Різдво-Богородичному Городищенському чоловічому монастирі.

Очолив святу Божественну Євхаристію митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Антоній, якму співслужили: архієпископ Гурій, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, єпископ Унгенський і Ніспоренський Петро, єпископ Антоній, єпископ Львівський і Галицький Філарет, єпископ Шепетівський і Славутський Діонісій, духовенство Шепетівської єпархії та інші.

Закінчилося свято традиційними привітаннями, котрі для Владики Діонісія виголосили собрати-архіпастирі. Архієреї побажали керуючому Шепетівською єпархією міцного здоров'я, духовного піднесення та молитвенного покрову Небесного покровителя.