Житомирська єпархія передала тести (DialPlexQ ™ 2019 nCoV) Житомирській обласній лабораторії!

07.04.2020

7 квітня 2020 року, у Житомирському обласному лабораторному центрі Міністерства охорони здоров’я від імені Української Православної Церкви, з благословіння Предстоятеля Блаженнішого Митрополита Онуфрія, відбулась передача тестів (DialPlexQ ™ 2019 nCoV), які Фонд Вадима Новинського «Покров Пресвятої Богородиці» закупив у Кореї.

На брифінгу, присвяченому події передачі тестів медустанові, був присутній митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, заступник Голови Житомирської обласної держадміністрації Градівський Віктор Михайлович та головний санітарний лікар Житомирської області Парамонов Зіновій Михайлович.

Захід зібрав представників ЗМІ.

Під час брифінгу митрополит Никодим привітав присутніх із святом, закликав усіх долучатись до благодійності, єднатись у молитві та боротьбі проти епідемії.

Дякуючи медикам Владика зазначив: «Наша Церква молиться за лікарів, які на передовій, як воїни, рятують сьогодні людей.»

Зіновій Михайлович навів статистику проходження пандемії у Житомирській області, розповів про стан хворих, а у спілкуванні з Владикою подякував за важливу і потрібну благодійну допомогу.