Збори священства Любарського округу.

24.04.2013

У Свято Троїцькому храмі, 17 квітня відбулися збори священства Любарського округу. Першою темою обговорення було – підготовка до Страсного та Пасхального богослужіння у храмах Любарського округу. Це підготовчий момент у Великому посту перед страсною седмицею в який вступає весь православний люд. Так і священники нашого району зібравшись разом, з'ясовують деякі моменти стосовно підготовки храмів, та прилягаючої території, а також кладовищ до Пасхалії і провід про які наголосив Високопреосвященніший Владика Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський.

Уточнювали порядок проведення служб в Церквах у дні, як Страсної неділі так і інших днів Пасхалії та проведення служб на кладовищах. По благословенню нашого архіпастиря прослухали повідомлення про наближуючесь святкування Хрещення Русі, яке розпочнеться в червні.

Прес-служба Любарського благочиння.

Збори священства Любарського округу.