Збори Новоград-Волинського Преображенського округу.

18.10.2013

15 жовтня у Спасо-Преображенському храмі м. Новоград-Волинський відбулися збори духовенства Новоград-Волинського Преображенського округу. Головуючий на зібранні благочинний прот. Стефан Маркевич розповів священству про питання та аспекти, що піднімалися на останній єпархіальній раді, а саме: хресний хід з мощами свт. Луки по благочинню, охорону храмів, підготовку парафій до колядок.

Також був назначений день для загальної сповіді - 10 грудня, ікони Божої Матері "Знамення". Вкінці зборів священство привітало з днем Ангела та народженням настоятеля Свято-Михайлівського храму с. Пилиповичі прот. Андрія Валентюка, та з наступаючем днем народження прот. Тарасія Левчука, настоятеля Свято-Михайлівського храму с. Середня Деражня.

Прес-служба Новоград-Волинського Преображенського благочиння.

Збори Новоград-Волинського Преображенського округу.