Збори духовенства Попільнянського округу

23.02.2013

22 лютого, у день віддання свята Стрітення Господнього, настоятель Свято-Миколаївського храму Попільні, благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис провів чергові збори духовенства району.

Збори духовенства Попільнянського округуЗбори духовенства Попільнянського округуСеред основних питань, які розглядали на зборах, - інформація про Освячений Архієрейський Собор Руської Православної Церкви, який проходив у Москві з 2 по 5 лютого і учасником якого був архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Йшлося на зборах також про підсумки Різдвяних колядок та відпочинок дітей влітку у православному таборі, підготовку до Великого посту.

– Проведена нещодавно з благословіння Преосвященнійшого Владики Никодима атестація священиків стала своєрідним екзаменом нашого освітнього і духовного рівня, - зазначив, зокрема, благочинний, - однак варто пам’ятати, що це не якась одноразова акція, а постійний процес духовного зростання нас і нашої пастви. Особливо благодатним для цього є час Великого посту.

Прес-служба Попільнянського благочиння.