Збори духовенства Любарського округу.

11.10.2011
 Збори духовенства Любарського округу.

5 жовтня 2011 року, по благословінню Преосвященнійшого Никодима, єпископа Житомирського і Новоград-Волинського, відбулися збори духовенства Любарського округу.

Засідання проводились в Свято-Троїцькому храмі смт.Любар під головуванням благочинного Любарського округу протоієрея Миколи Шапіренко.

На зборах слухали благочинного з приводу зібрання єпархіальної ради, що відбулась 3 жовтня 2011 року в Свято-Успенському архієрейському соборі м.Житомира.

Піднімались також питання внутрішнього життя благочиння. Заслухали звіти священників про приходські події за минулий місяць. Звернули увагу на спілкування із молоддю, та заохочення її до церковного життя. Обговорювали подію архіпастирського візиту, Преосвященнійшого Никодима, єпископа Житомирського і Новоград-Волинського до Свято-Троїцького храму смт. Любар. Прибуття правлячого архієрея заплановано на 15 жовтня 2011 року.

Прес-служба Любарського округу