Збори духовенства Бердичівського благочиння.

15.08.2012

У понеділок, тринадцятого серпня, пройшли чергові збори духовенства Бердичівського благочиння під головуванням благочинного Бердичівського округу, настоятеля Свято-Миколаївського собору протоієрея Віталія Бойкова.

Збори духовенства Бердичівського благочиння.Збори духовенства Бердичівського благочиння.

На зібрання прибули священики з різних парафій. На початку зустрічі отець благочинний привітав усіх із передднем Успенського посту.

Протягом зборів обговорювалися питання, що піднімалися на останній єпархіальній раді. Зокрема, Високопреосвященніший Никодим, Архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський, звернув увагу на звершення під час посту загальної сповіді духовенства у благочинних округах. Попередньо на зібранні священства Бердичівського благочиння таким днем обрали 24-е серпня.

Незабаром закінчується канікулярний відпочинок школярів. Молебні на початок нового навчального року на Бердичівщині відслужать наприкінці серпня – на початку вересня.

Також на зборах йшлося про набір на курси регентів-псаломщиків, де навчання протягом вересня – березня проводитимуть священики та досвідчені викладачі. Благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков повідомив, що 22-го вересня планується освячення в Житомирі Хрестовоздвиженського храму.

Крім того, на зібранні розглядали різні питання внутрішнього життя парафій: дисциплінарні, церковно-господарські, оформлення статутних документів та стосовно чергових парламентських виборів.

Наприкінці зустрічі отець благочинний передав священикам прохання правлячого Архіпастиря помолитися за зцілення недужого ієромонаха Спиридона.

Прес-служба Бердичівського округу.

Збори духовенства Бердичівського благочиння.