Заупокійна Божественна літургія та чин поховання заштатного священика Житомирської єпархії ієрея Павла Костюк.

24.01.2024

23 січня 2024 року, у Свято-Іаківлівському храмі міста Житомира відбулась заупокійна Божественна літургія та чин поховання заштатного священика Житомирської єпархії, клірика Іаківлівського храму, ієрея Павла Костюк.

З благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима богослужіння, у співслужінні духовенства, очолив духівник єпархії архімандрит Гавриїл (Вардаєв).

На заупокійну молитву зібрались рідні, близькі, прихожани та багато вірян, тих, хто добре знав та поважав спочилого Пастиря.

Новопредставленого ієрея Павла поховали на кладовищі поруч із Свято-Іаківлівським храмом, біля могилки його брата, який помер через сорок днів після народження.

Щирі співчуття рідним та близьким спочилого священнослужителя.

Молимось за упокій безсмертної душі н/п ієрея Павла.

Вічна памʼять. Царство Небесне.

Пресслужба Житомирської єпархії УПЦ.