Загальні збори духовенства Черняхівського району.

10.06.2013

Загальні збори духовенства Черняхівського району.Згідно благословіння правлячого архієрея 7 червня відбулися загальні збори духовенства Черняхівського району. Зібрання проходило в Свято–Георгіївській церкві смт. Черняхова під головуванням благочинного Черняхівсько–Червоноармійського округу архімандрита Климента (Пінчука).

О. Климент довів до відома священників інформацію про низку питань, що піднімались на останній єпархіальній раді. Благочинний повідомив про кадрові зміни, які відбулися в окрузі, а також духовенство обговорило ситуацію, щодо загострення міжконфесійних відносин у благочинні. Особливу увагу було приділено утриманню церковних територій у відповідному вигляді.

На завершення засідання о. Климент подякував усім присутнім за увагу та побажав до останнього подиха боронити чистоту Православної Віри.

Прес–служба Черняхівсько–Червоноармійського округу.

Загальні збори духовенства Черняхівського району.