З молитвою і благословенням вступають у новий навчальний рік школярі села Половецького!

29.08.2018

У вівторок, 28-го серпня, у Спасо-Преображенському храмі с. Половецького після звершення святкової Божественної Літургії був відправлений молебень перед початком навчання отроків. Богослужіння очолив настоятель церкви, протоієрей Іоанн Попадич.

Православна Церква вшанувала Успіння Пресвятої Богородиці. У день величного свята у Спасо-Преображенському храмі с. Половецького було звершено Божественну Літургію. Віруючі молили Пречисту Богоматір, щоб Вона захистила наш багатостраждальний народ, нашу країну і всіх нас Своїм Материнським покровом. У цей день школярі та їхні батьки прийшли в храм, щоб попросити Боже благословення перед тим, як учні почнуть опанувати науку. Діти приступили до Святих Таїнств Сповіді і Причастя…

Після Літургії протоієрей Іоанн Попадич відправив молебень перед новим навчальним роком. Священик звернувся до школярів та їх батьків зі словом настанови і побажав, щоб Господь дарував учням старанність, працелюбність і прагнення до знань, а батькам – терпіння і мудрість: «Сил вам, здоров’я духовного і тілесного, наполегливості та Божої помочі.

Звертайтеся в молитвах до Господа, Пресвятої Богородиці і Святих Угодників Божих не тільки з проханнями про допомогу, а й словами вдячності».

Батюшка привітав усіх із початком нового навчального року, окропив святою водою і благословив кожну дитину, подарувавши іконки та ладанки.

Нехай Господь допомагає вчителям у викладанні, а учням – у вивченні предметів, нехай їх серця наповнює любов до Бога та ближніх.

Прес-служба Бердичівського благочиння.