Викладачі та студенти Житомирського технологічного коледжу Київського національного університету будівництва і архітектури відвідали Києво-Печерську Лавру.

26.11.2018

З благословення та фінансової підтримки керуючого єпархії Високопреосвященнійшого Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, 17 листопада 2018 року, з нагоди Міжнародного дня студента, викладачі та студенти Житомирського технологічного коледжу Київського національного університету будівництва і архітектури відвідали Києво-Печерську Лавру.

На території Нижньої лаври викладачі та студенти, під керівництвом екскурсовода, відвідали комплекс підземних Ближніх Антонієвих печер монастиря, де почивають мощі печерських подвижників. Рухаючись Головною Печерною вулицею, зупинилися в найдавнішій у ближніх печерах церкві Ведення Пресвятої Богородиці у Храм, де кожен зміг відчути молитовну благодать у своїх зверненнях до Бога. Особливі враження отримали студенти від вмурованих в товщу стіни віконець затвірників, що є печерному коридорі. При виході, у Хрестовоздвиженському храмі, всі бажаючі придбали іменні ікони та залишили записки з іменами для поминання свої рідних та близьких.

Піднявшись до Верхньої лаври, всі екскурсанти із задоволенням відвідали Успенський собор та Велику лаврську дзвіницю.

З гарним настроєм та переповнені позитивними емоціями всі поверталися задоволені додому.

Адміністрація, профспілковий комітет та студентська рада коледжу щиро дякує Митрополиту Житомирському і Новоград-Волинському Високопреосвященнійшому Никодиму за чудовий подарунок з нагоди Міжнародного дня студента – поїздку до Києво-Печерської Лаври.