Вихованці та вчителі Воскресної школи приступили до таїнства сповіді та причастя!

30.03.2019

30 березня 2019 року, з благословення Високопреосвященнійшого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград–Волинського, в третю неділю Великого посту, вихованці та вчителі Воскресної школи при Спасо–Преображенському кафедральному соборі міста Житомира прийняли участь у святій Божественній літургії і приступили до таїнства сповіді та причастя.

Дитячу сповідь провів духівник Воскресної школи протоієрей Миколай Синюк. Після завершення Божественної літургії, отримавши частинку благодаті, діти з радістю пішли на заняття.

А також, в цей день, воскресна школа Спасо–Преображенського кафедрального собору Житомирської єпархії отримала в подарунок декілька примірників духовної літератури по Закону Божому від всеукраїнської благодійної місії «Подаруй дитині Євангеліє», яку проводить ГО «БОЖІ ДІТИ» під кураторством архімандрита Гліба (Казьмірука).

Щиру подяку висловлює духівник Воскресної школи протоієрей Миколай Синюк благодійній місії ГО «БОЖІ ДІТИ» на чолі з архімадритом Глібом (Казьміруком) та бажає Божого благословення на подальші добрі справи, всіляких благ працівникам фонду, а також його куратору Глібу (Казьміруку) невтомної благої праці на многії літа!