«Всі святі землі Волинської моліть Бога за нас!»

23.10.2013

23 жовтня 2013 року, свята Православна Церква молитвенно прославляє угодників Божих, що просіяли та прославились на землі Волинській. Цього дня урочисті святкування відбуваються у місті Луцьку, обласному центрі Волинської області. Так і цьогоріч, торжественне соборне богослужіння було звершено у храмі на честь Всіх святих землі Волинської.

Божественну Євхаристію очолив намісник Києво-Печерської Лаври, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел. Його Високопреосвященству співслужили: митрополит Волинський і Луцький Ніфонт, митрополит Тернопільский і Кременецький Сергій, вікарій Київської Митрополії, намісник Свято-Успенської Почаївської Лаври митрополит Почаївський Володимир, митрополит Ставропольський і Невинномиський Кирил, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, єпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир та сонм священнослужителів.

На молитву цього дня зібралося чимало вірян та паломників, серед богомольців і представники влади, зокрема голова Волинської ОДА Борис Клімчук та Луцький міський голова Микола Романюк.

Насамкінець молитви був звершений урочистий хресний хід навколо храму, після чого митрополит Ніфонт разом із Волинською паствою приймали найщиріші вітання та побажання із днем вшанування Волинських угодників Божих.

Також цього дня архієпископ Никодим разом із архієреями відвідав музей "Волинської ікони", в якому представлено чимало древніх експонатів що викривають специфіку Волинського іконопису, а також пам'яток сакрального мистецтва.

«Всі святі землі Волинської моліть Бога за нас!»