Воскресну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі очолив митрополит Никодим!

03.12.2017

3 грудня 2017 року, у 26-ту неділю після П'ятидесятниці, у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі відбулась святкова літургія архієрейським чином. За співслужіння кліриків храму воскресну молитву очолив Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський.

Після читання Євангелія, клірик собору, протоієрей Григорій Рогальський вимовив слово проповіді на євангельську притчу "про нерозумного багача".

Насамкінець служби відбувся подячний молебінь.