Воскресна школа смт. Любар відвідує святині Києва.

26.06.2013

Воскресна школа Свято–Троїцької церкви смт. Любар здійснила паломницьку поїздку по Святиням Києва. Завдяки прекрасному гіду монахині Єлизавети діти здійснили незабутню подорож по печерам Свято–Укспенської Києво–Печерської Лаври та відвідали храми що стоять на території цієї святої обителі. Маленькі християни доторкнулися до святих мощей Києво–Печерських святих та з благоговінням отримали їхнє благословіння.

Подорожуючи територією Києво–Печерської Лаври завітали в храми і почули розповіді про історію, заснування, розорення та відродження величних споруд які зараз сяють своїми золотими куполами на схилах Дніпра. Далі подорож продовжилася до святої обителі Голосіївської Пустині і теж побачили відродження святого монастиря. Побували на усипальниці монахині Аліпії і знову почули розповідь про історію новозбудованого храму.

Подальша подорож продовжилася кручами Дніпра до Святого місця яке іменується Китаєва Пустинь тут паломницька група поринула в спогади із розповіді матушки Єлизавети про початок цієї святої обителі та її заснування. Дивовижним чином було явлено це місце праведною Досіфеєю яка прийнявши образ монаха оселилася на цих горах і поклала початок духовного життя і цього святого місця. Щиро дякуємо матушці Єлизаветі за прекрасну і незабутню проведену паломницьку поїздку до святинь Києва.

Прес-служба Любарського благочиння.

Воскресна школа смт. Любар відвідує святині Києва.