ВОЛИНЬ. Житомирський архіпастир взяв участь у святкуванні 1025-річчя утворення древньої Володимир-Волинської єпархії.

26.11.2017

26 листопада 2017 року, у 25-ту неділю після П'ятидесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим під час свого візиту на Волинь звершив святкову Божественну літургію в Свято-Успенському кафедральному соборі м. Володимир-Волинський.

Богослужіння за участі сонму архієреїв та собору священослужителів відбулось з нагоди 1025-річчя від дня утворення древньої кафедри Володимир-Волинської єпархії. Ще у цей день вітали Правлячого архієрея, митрополита Володимир-Волинського та Ковельського Володимира із Днем народження.

У співслужінні архієреїв УПЦ та гостей із Польської православної Церкви святу Євхаристію очолив митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел.

Після закінчення богослужіння митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир прийняв вітання від Преосвящених архіпастирів, духовенства та мирян.