Вітаємо з Днем Ангела духівника Житомирської єпархії архімандрита Гавриїла (Вардаєва)!

29.07.2022

Духовенство та віруючі храмів Бердичівського благочиння сердечно вітають із Днем Ангела духівника Житомирської єпархії архімандрита Гавриїла (Вардаєва)!

Двадцять шостого липня Православна Церква відзначає Собор Архангела Гавриїла – благовісника Пречистої Діви Богородиці. В цей світлий день духівник Житомирської єпархії архімандрит Гавриїл (Вардаєв) відзначає День Небесного покровителя.

Ваше Високопреподобіє, шановний отче Гавриїле! Співрадіючі Вашій світлій та урочистій події, від усієї повноти сердець вітаємо Вас із Днем тезоіменитства і молитовно бажаємо міцності сил, бадьорості духу і Божої допомоги на ниві пастирського служіння. Нехай заступництво Вашого Небесного покровителя незмінно супроводжує Вас на життєвому шляху.

Щиро зичимо міцного здоров’я, миру, добра та подальших благословенних успіхів у служінні Святій Церкві во славу Божу!

Многая і благая Вам літа!

Хай повнять серце світлі почуття,
І радість у душі бринить розквітла,
Примножує Господь роки життя,
Шлях осяває благодаті світло…