Вільхівський Спасо-Покровський монастир: фахівці лікарні Амосова провели прийом пацієнтів на території обителі!

27.06.2019

25 червня 2019 року, в день пам'яті святого преподобного Онуфрія Великого у Вільхівський Спасо-Покровський жіночий монастир (Романівський р-н, Житомирська єпархія) прибули фахівці Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова.

Представники відомого не тільки в Україні, але і далеко за її межами лікарняного закладу відвідали монастир на особисту ініціативу і прохання духівника обителі схіархімандрита Амфілохія (Волощенко) та з дозволу директора лікарні, академіка НАМН України, доктора медичних наук, професора Василія Лазоришинець, який добре знає монастир.

Спеціалісти медзакладу прийняли в цей день понад сотню пацієнтів, серед яких доволі багато дітей. Лікарі провели детальне обстеження, потребуючим зробили УЗД та встановили на проведеному огляді кожному окреме діагностичне заключення.

День святого преподобного Онуфрія в молодій, проте швидко зростаючій обителі став особливим не тільки для мирян, але і для її насельників. Отець Амфілохій, настоятелька ігуменя Серафима (Мелещук) та сестри були також із усіма, хто прийшов на прийом до лікарів.

"Церква лікує і душу і тіло людини" - зауважує духівник монастиря, тим самим стверджуючи, що обитель всіма можливостями намагається допомагати потребуючим, - "сьогодні добрий жест руки, доброї волі, милосердя... піклуємось не тільки про спасіння людей, але і щоб кожен доніс свій подвиг християнина до Царства Небесного".

Люди дійсно правильно і з доброю користю не тільки для тіла, але і для душі провели цей святий день в монастирі, бо окрім лікарського прийому мали можливість в обителі помолитися, підкріпитися Божою благодаттю, а ще почути мудрі поради і настанови від насельниць та духівника отця Амфілохія.