Відбулися збори духовенства Черняхівського округу.

04.10.2011

4 жовтня 2011 року, по благословінню Преосвященнійшого Никодима,єпископа Житомирського і Новоград-Волинського, відбулися збори духовенства Черняхівського округу.

Збори проходили в Свято-Георгієвському храмі смт.Черняхів під головуванням благочинного Черняхівського округу протоіерея Василія Шапіренко.

На зборах о.Василій розповів про перебіг свята Хресто-Воздвиження, що проходило біля Хресто-Воздвиженської церкви м.Житомира. Було зауважено, що в урочистих подіях прийняли участь священники благочиння: прот.Василій Шапіренко, прот.Миколай Кордон, прот.Володимир Ковальчук, ієр.Богдан Козеренко - зі своїми прихожанами в кількості 96 чоловік.

Потім отець благочинний проінформував присутніх про збори єпархіальної ради, що відбулися 3 жовтня 2011 року в Свято-Успенському архієрейському соборі м.Житомира. Особливу увагу о.Василій преділив настановам правлячого архієрея відносно освіти священників, їх зовнішнього вигляду та необхідності проповіді, що виходить за рамки церковного амвону.

У процесі роботи зібрання традиційно була приділена увага питанням внутрішнього життя благочиння.

Прес-служба Черняхівського округу