Відбулися збори духовенства Андрушівського благочиння."

28.10.2013

По благословінню Високопреосвященнішого Никодима архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, 28 жовтня відбулися збори духовенства Андрушівського благочиння.

Очолив зібрання благочинний Андрушівського округу ієромонах Макарій (Гаврилів), який довів до відома священикам питання, які розглядались на зборах благочинних в місті Житомирі, які очолив архієпископ Никодим. На зборах розглядалися питання приходського характеру, священики висловили і внесли поправки для поліпшення приходського життя, на тих приходах що цього потребують.

По закінченню зібрання благочинний привітав священиків із наступаючим святом Казанської ікони Божої Матері, побажавши покровительства і ходатайства Божої Матері, за нас грішних, перед Всемилостивим Господом.

Прес-служба Андрушівського благочиння.

Відбулися збори духовенства Андрушівського благочиння.