ВІДБУЛАСЬ СПОВІДЬ СВЯЩЕНОСЛУЖИТЕЛІВ КОРОСТИШІВСЬКОГО ТА ЧЕРНЯХІВСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ.

06.07.2022

6 липня 2022 року, у день шанування Володимирської ікони Божої Матері, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі Житомира.

Владиці співслужили: благочинний Коростишівського округу архімандрит Яків (Шумов), благочинний Черняхівського округу архімандрит Мануїл (Бицик) та клірики благочинь.

Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання за мир в Україні.

Також, були виголошені заупокійні молитви за православних християн, воїнів та усіх тих, хто загинув під час війни в Україні.

Після закінчення спільної молитви у нижньому храмі собору відбулися збори Коростишівського та Черняхівського благочиннь.