Відбулась поїздка Житомирських паломників по святинях Грузії!

03.06.2021

З благословення Високопреосвященнійшого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського з 24 травня по 1 червня відбулася поїздка Житомирських паломників по святинях Грузії.

Житомиряни мали змогу приклонитися до таких святинь, як животворчий хрест Господній, з яким свята рівноапостольна Ніна увійшла до древньої Іверії, мощей святого Георгія Побідоносця, апостола Марка, апостола Фоми, 13 святих ассирійських отців, які у 6 столітті прийшли з проповіддю у всі куточки східної Грузії.

Паломники відвідали древні монастирі і храми IV - X ст., почули розповіді про важкі, часом трагічні, але славетні події становлення православ'я на грузинській землі. Дуже приємною була зустріч з відомим священником о. Серафімом Біт-Харібі, який звершує богослужіння древньою арамейською мовою, мовою, якою спілкувався Христос.

Залишаючи прекрасну країну і її гостинних господарів, паломники дякували Господу Богу, за цю прекрасну можливість спілкування з братами по вірі в спільних молитвах з надією що в майбутньому цю традицію спілкування буде продовжено.