Вербна Неділя, Вхід Господній в Єрусалим. Святкова Божественна літургія у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

25.04.2021

25 квітня 2021 року, за тиждень до Світлого Христового Воскресіння православні християни згадують подію Входу Господа Ісуса Христа до міста Єрусалим. За давньою традицією цього дня віряни освячують вербу.

У Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі з нагоди свята було звершено дві Божественні літургії. Пізню Євхаристію у співслужінні духовенства очолив Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський. Молитва у стінах собору зібрала чимало житомирян та гостей обласного центру.

Після завершення літургії сповідники причастились Христових Таїн. Митрополит Никодим привітав усіх із святом та наступаючою Страсною седмицею, закликав усіх гідно підготувати свої душі до свята Пасхи Христової. Усім Владика побажав міцного здоров'я, радості та спасіння. По прочитанні молитви навколо собору було звершено освячення верби.