Вечірня накануні свята Введення у храм Богородиці в Свято-миколаївському храмі Попільні!

06.12.2018

3 грудня 2018 року, напередодні свята Введення у Єрусалимський храм Пресвятої Діви Богородиці у Свято-Миколаївському храмі селища Попільня відбулась святкова Всенічна. Вечірнє богослужіння звершив настоятель парафії протоієрей Петро Лис.

Особливістю служби став незвичайний Поієлей, під час якого стояли дітки із запаленими свічками та щиро молились. Цей звичай є прообразом того, як Пресвята Богородиця у супроводі своїх родичів і друзів, що тримали запалені свічі, йшла до храму.

У своєму слові зверненому до присутніх отець Петро привітав усіх зі святом, побажав радості від Пресвятої Богородиці, наснаги у молитвах та постійного заступництва від Богоматері. Особливі слова подяки та вітання благочинний висловив діточкам.

Прес-служба Попільнянського благочиння.