Вечір колядок у Попільні.

11.01.2013

10 січня 2013 року, відразу кілька визначних подій зібрали у Свято-Миколаївському храмі селища Попільні не лише багато прихожан, а й гостей з усього благочиння.

Вечір колядок у Попільні.Вечір колядок у Попільні.

Саме у четвертий день Різдва Христового цей храм відзначає річницю, цього року чотирнадцяту, освячення престолу. Як і в кілька попередніх років, на торжество до Попільні прибув Владика Никодим – архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський.

Перед церковними воротами Владику із теплими словами вітань зустрічали представники місцевої влади – голова райдержадміністрації Ігор Ярославович Погребенник та голова районної ради Микола Григорович Котелянець.

На паперті юнаки і дівчата вручили архіпастирю запашний коровай і квіти, а в самому храмі на архієрея вже чекало духовенство району на чолі з настоятелем, благочинним Попільнянського округу протоієреєм Петром Лис та прихожани.

Вечір колядок у Попільні.Вечір колядок у Попільні.

Після урочистої зустрічі, Владика Никодим очолив Святу Божественну Літургію. Відрадно, що разом з дорослими до храму прийшло і багато дітей.

Завершилося богослужіння святковими вітаннями Владики Никодима. Божої милості, душевної теплоти та затишку побажав прихожанам архієрей.

– Нехай віфлеємська зоря, що палає нині над світом, освітить наш шлях, а новонароджений Ісус пошле своє благословіння всім нам, - сказав, зокрема, Владика Никодим.

На згадку про це свято і про свій візит архієпископ Никодим подарував кожному єпархіальний кишеньковий календарик і преподав своє святительське благословіння. Отцю Петру Владика Никодим вручив високу церковну нагороду – орден святителя Миколая - архієпископа Мір Лікійських, Чудотворця.

Вечір колядок у Попільні.Вечір колядок у Попільні.

Треба сказати, що нинішній візит архієрея, як і попередні, був сповнений радушності і Божої благодаті. По закінченні богослужіння віруючі не поспішали розходитись по домівках – колядували разом з архіпастирем, невимушено спілкувалися.

О чотирнадцятій годині урочистості продовжилися у районному будинку культури, де своїми колядками глядачів порадували майже два десятки церковних хорів району. Примітно, що були серед них і дитячі колективи, дорослі з деяких парафій співали разом з дітьми, іноді й зовсім маленькими. До того ж, діти славили Різдво Христове віршиками, сценками.

Вечір колядок, як і оголошувалось заздалегідь, був благодійним. Зібрані кошти підуть на оздоровлення дітей-сиріт Житомирської єпархії.

Прес-служба Попільнянського благочиння.

Вечір колядок у Попільні.