Вечір колядок у Баранівці.

19.01.2013

17 січня 2013 року, в місті Баранівка відбувся благодійний різдвяний вечір колядок. На святковий захід зібрався повний зал вірян та охочих духовно відпочити та разом поколядувати.

Серед присутніх поважних гостей: архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, благочинний Баранівського округу, прот. Роман Клим, священство благочиння, а також очільники районної та міської рад.

Право благословити та сказати вступне слово було надано правлячому архієрею, котрий подякував вірянам за їхню доброту та присутність на святі, побажав усім міцного здоров'я, добробуту, злагоди та Божої ласки. Після Владики, із своїми привітаннями виступили представники світської влади.

Під час благодійного концерту, на сцені міського Будинку Культури, виступило близько двадцяти хорів та колективів. Дітки, котрі вінчували, підходили до Владики за заслуженою колядою, отримували іконочки, мандарини та шоколадки.

Вже традиційно, урочисте дійство завершилося спільним співом колядок та взаємними вітаннями. Після колядування Владика відвідав міський храм, в якому тривають внутрішні ремонтні роботи.

Вечір колядок у Баранівці.