В свято Собору Пресвятої Богородиці митрополит Никодим звершив Божественну літургію в Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Новоград-Волинський!

09.01.2020

8 січня 2020 року, на другий день Різдва Христового, у свято Собору Пресвятої Богородиці митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав друге кафедральне місто єпархії, де у Свято-Троїцькому соборі очолив святу Божественну літургію.

Його Високопреосвященству співслужив архієпископ Городницький Олександр, благочинний Новоград-Волинського району протоієрей Стефан Маркевич, архієрейський намісник собору протоієрей Валентин Мороз та духовенство благочиння. Архієрейський візит зібрав чимало вірян на молитву.

Після закінчення літургії митрополит Никодим звернувся до присутніх із вітальним словом, побажав усім миру, добра, злагоди та гарних свят Різдвяного періоду, закликав не забувати про спільну молитву і духовний зміст свята.