В ДЕНЬ ВЕЛИКОМУЧИНЕЦІ ВАРВАРИ СВЯЩЕНЕСТВО БАРАНІВСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ ПРИСТУПИЛО ДО ТАЇНСТА СПОВІДІ!

20.12.2018

17 грудня у Свято-Різдва Богородичному храмі м. Баранівка в день вшанування паматі великомучениці Варвари відбулось загально - Церковне постове Богослужіння.

На нього прибули священнослужителі всього благочиння для того, щоб всі разом приєднатись до таїнства сповіді та причастя і разом помолитись за Святою Божественною Літургією. Піст це нагода поглянути на свої життєві кроки та принести і своє покаяння перед Богом.

Різдвяний піст - це підготовка до Різдва Христового, коли в світ прийшов Спаситель Ісус Христос, тому ми повинні боротися з гріховними нахилами протягом всього посту.

Під час посту нам особливо видимо наші недоліки, наприклад пристрасть осуду, гніву, заздрощів, гордості. Треба боротися з цими пристрастями, молитися, сповідатися і причащатися.

Після закінчення святкового Богослужіння відбулись чергові збори благочиння, на яких піднімались питання церковного життя та підготовки до Різдвяних свят та проведення вечора колядок в у Баранівському благочинні.

Прес-служба Баранівського благочиння.