В ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ СВЯТИТЕЛЯ КЛИМЕНТА РИМСЬКОГО СВЯЩЕННИКИ ЧЕРНЯХІВСЬКОГО ОКРУГУ ПРИСТУПИЛИ ДО ТАЇНСТВА ПОКАЯННЯ.

11.12.2018

8 грудня, коли церква звершує пам'ять священномученика Климента Римського, благочинний Черняхівського округу архімандрит Климент (Пінчук), молитовно вшанував пам'ять свого небесного покровителя. Також цього дня духовенство благочиння приступило до таїнства покаяння. Загальну сповідь очолив духівник округу протоієрей Володимир Ковальчук. Божественну літургію очолив іменинник – о.Климент. За соборним богослужінням молилися клірики Черняхівського та Житомирського міського округів.

На закінчення богослужіння о. Климент прийняв вітання від священства та парафіян, що прибули цього дня до Свято – Георгієвського храму смт. Черняхова.

Прес-служба Черняхівського благочиння.