В день пам’яті рівноапостольної княгині Ольги своє Престольне свято відзначив Свято-Ольгинський храм міста Житомира!

24.07.2021

24 липня 2021 року, в день пам'яті святої рівноапостольної княгині Ольги, Житомирський Свято-Ольгинський храм, що на окраїні обласного центру, молитовно відзначив своє Престольне торжество.

Розпочалось свято із урочистої зустрічі Правлячого архієрея, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима. На паперті величного храму, гарно вбрані дітки віршами і піснями вітали із святом Владику. За традицією архіпастирю піднесли квіти та коровай. Розпочалась Божественна літургія.

Високопреосвященнішому митрополиту Никодиму співслужив митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеймон, а також: секретар єпархії та благочинний міста Житомира архімандрит Олексій (Овсянніков), благочинний Коростишівського району архімандрит Яків (Шумов), настоятель храму протоієрей Діонісій Грицаюк, священики міста Житомира та гості у священному сані.

Під час літургії були піднесенні молитви за Україну та єдність святої Церкви. Богослужіння у цей святковий для храму день зібрало чимало прихожан і гостей.

Наприкінці служби було організовано хресний хід на закінчення якого піднесено молитву до святої рівноапостольної княгині Ольги. Митрополит Никодим та митрополит Пантелеймон привітали настоятеля та громаду парафії із престольним святом, усім побажали заступництва та молитовного ходатайства перед Богом святої княгині.