Урочисте богослужіння в селі Нова Котельня.

14.09.2013

11 вересня, в день Усікновіння глави пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, в селі Нова Котельня, Андрушівського благочиння, святкували день свого небесного покровителя.

Очолив Божественну літургію благочинний Андрушівського округу ієромонах Макарій (Гаврилів), якому співслужили настоятель прот. Миколай Драпак разом з священиками благочиння. По закінченню літургії священики разом з прихожанами здійснили хресний хід, після якого ієром. Макарій привітав настоятеля і вірян з днем їхнього небесного покровителя, побажав заступництва пророка Іоанна перед Всемилостивим Господом, щоб Господь дарував свою милість і довгих років життя і служіння Богу.

В свою чергу настоятель прот. Миколай, подякував благочинному і присутнім священикам за соборну службу, побажавши довгих років служіння у престолу Царя Небесного і бути достойними наслідниками вічного блаженства!

Прес-служба Андрушівського благочиння.

Урочисте богослужіння в селі Нова Котельня.