У Житомирській єпархії Української Православної Церкви провели у вічність захисника Батьківщини!

18.08.2023

16 серпня 2023 року було завершено чин похорону у с. Студения. Спочилий, Герой України - Таранович Олександр.

З перших днів війни Олександр вступив до лав територіальної оборони, як справжній воїн та патріот земної Вітчизни вступив до Збройних Сил України.

Загинув на таврійському напрямку у с. Роботино - до останнього подиху будучи вірний військовій присязі.

Чин похорону очолив благочинний Житомирського округу протоієрей Димитрій Новіцький. Йому співслужили, благочинний Коростишівського округу протоієрей Дионісій Грицаюк, настоятель парафії протоієрей Андрій Семенюк та собор священнослужителів.

Духовенство та вірні нашої Церкви висловлюють співчуття та молитовну підтримку дружині - вдові Іоанні та трьом синам, які осиротіли...

Пресслужба Житомирського районного благочиння.