У Житомирі відзначили пам`ять святих угодників Божих, що просіяли подвигами віри на теренах православної Житомирщини!

25.08.2019

25 серпня 2019 року, у десяту недылю після П'ятидесятниці, у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі відбулась святкова Божественна літургія з нагоди пам'яті святого священомученика Павла Житомирського, а також собору святих землі Житомирської.

Очолив богослужіння митрополит Овруцький і Коростенський Віссаріон. Його Високопреосвященству співслужили: митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, митрополит Сарненський і Поліський Анатолій, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, архієпископ Брестський і Кобринський Іоанн, архієпископ Городницький Олександр, архієпископ Фастівський Даміан, єпископ Ладижинський Сергій, єпископ Дубенський Пимен, а також благочинні та священики Житомирської та інших єпархій УПЦ.

Під час богослужіння віряни мали змогу молитися перед чесними мощами священомученика Павла Житомирського та унікальною іконою собору святих угодників землі Житомирської. У часі літургії були піднесенні молитви за мир в Україні.

Після завершення головної частини служби сповідники причастились святих Христових Таїн.

Насамкінець митрополит Никодим подякував Преосвященними архієреям та духовенству за спільне служіння, мирянам за молитви та присутність. Також Владика побажав усім помочі від святих Житомирських та закликав постійно прикликати їхні імена у молитвах.