У Житомирі пройшли святкування з нагоди шанування чудотворного образу Божої Матері Подільська

05.09.2023

5 вересня 2023 року, в день свята Подільської ікони Божої Матері у Свято-Успенському Архієрейському соборі міста Житомира, який є хранителем чудотворного образу, відбулась урочиста Божественна літургія.

З нагоди свята богослужіння очолив митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Високопреосвященнішому Владиці співслужили: секретар єпархії протоієрей Сергій Грицаюк, духівник єпархії архімандрит Гавриїл (Вардаєв), благочинний Черняхівського округу архімандрит Мануїл (Бицик), благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис, благочинний Романівського округу протоієрей Ярослав Коверчук, благочинний Коростишівського округу протоієрей Діонісій Грицаюк, благочинний міста Житомира і настоятель храму протоієрей Віктор Голубовський, благочинний Чуднівського округу протоієрей Олександр Чикун та інші.

У часі богослужіння були піднесені сугубі прохання і молитва за припинення війни та мир в Україні.

Під час літургії була звершена дияконська хіротонія над ставлеником Євгенієм Гранчак.

Наприкінці богослужіння було звершено святковий хресний хід із образом Божої Матері Подільська.

Митрополит Никодим привітав усіх зі святом та виголосив слово проповіді.

Пресслужба Житомирської єпархії.