У Житомирських храмах пройшов благодійний ярмарок зі збором коштів для ЗСУ

20.02.2023

19 лютого 2023 року,, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, у соборах та храмах міста Житомира відбувся благодійний ярмарок під час якого збирали кошти для потреб ЗСУ.

Перед цим у храмах звершувалась Божественна літургія, на котрій духовенство та вірні посилено молилися за мир та спокій в нашій Україні, за наших військових та Захисників.

Благодійний ярмарок пройшов у Спасо-Преображенському кафедральному, Свято-Успенському архієрейському та Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборах, а також у Свято-Покровському, Свято-Іаківському, Свято-Миколаївському та інших храмах Житомира.

Кошти, які були зібрані на цих благодійних заходах будуть передані для нагальних потреб наших військових.