У Житомирі зустріли ковчег із чесними мощами святого Олексія, чоловіка Божого!

09.06.2018

9 червня 2018 року, о 17:00 годині вечора біля стін величного Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору міста Житомира православні міста Житомира зустрічали велику святиню, що прибула і залишиться в обласному центрі - ковчег із чесними мощами святого Олексія чоловіка Божого. Мощі привезені зі святої гори Афон і деякий час перебували у м.Києві в храмі святителя Михаїла, першого митрополита Київського. Настоятель храму, благочинний лікарняних храмів столиці протоієрей Роман Барановський подарував чесні мощі житомирянам.

Урочисту зустріч святині очолив Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський. Після цього у храмі розпочалась святкова воскресна Всенічна. Під час богослужіння керуючому архієрею співслужив намісник собору протоієрей Сергій Грицаюк та клірики храму.

Під час молитви віряни мали змогу приклонитись до чесних мощей та попросити в угодника Божого Олексія про свої потреби.

У своєму вітальному слові митрополит Никодим привітав духовенство і богомольців із наступаючим недільним днем, закликав із чистим серцем та посильною на устах молитвою звертатись до святого Олексія стоячи перед Його чесними мощами.