У Житомирі урочисто зустріли правицю святого великомученика Димитрія Солунського, Мироточивого.

05.12.2011

5 грудня 2011 року, під соборні дзвони, Преосвященнійший Никодим, єпископ Житомирський і Новоград-Волинський, на своїх руках, вніс ковчег зі святими мощами святого великомученика Димитрія Солунського в Спасо-Преображенський кафедральний собор м. Житомира.

Після урочистої зустрічі, у зв'язку з реставраційними роботами центральної частини головного храму єпархії, святі мощі, для поклоніння віруючим, були поставлені на тетрапод правого Свято-Володимирського приділу. У Житомирі  урочисто зустріли прибуття чесних мощей -  правицю святого великомученика Димитрія Солунського, Мироточивого.

Правлячий архієрей, у співслужінні єпархіального духовенства, звершив подячний молебень святому великомученику Димитрію, після якого сказав слово про те, що святий великомученик Димитрій присутній тут, разом з нами і хоча телесними очима ми його не бачимо, проте треба усугубити наші молитви.

По закінченні архієрейської проповіді, розпочалася всенічна, яка служилася разом і святому великомученику Димитрію і благовірному князю Олександру Невському, пам’ять якого звершується 6 грудня і частиця мощей якого є у соборному мощевику. У Житомирі  урочисто зустріли прибуття чесних мощей -  правицю святого великомученика Димитрія Солунського, Мироточивого.

Відповідно до благословення керуючого Житомирською єпархією, після закінчення вечірнього богослужіння, у святих мощей, духовенством було розпочато служіння молебного співу з акафістом до святого великомученика.

В період з 5 по 7 грудня Спасо-Преображенський кафедральний собор відкрито цілодобово. Всі бажаючі мають змогу вознести свої молитви до св. великомученика Димитрія, прикластися до його десної руки та придбати для себе та своїх близьких його іконки, життєпис та акафіст.

Мощі св. великомученика перебуватимуть у Житомирі по 7 грудня п.р.

Диякон Ігор Кучерук

У Житомирі  урочисто зустріли прибуття чесних мощей -  правицю святого великомученика Димитрія Солунського, Мироточивого. У Житомирі  урочисто зустріли прибуття чесних мощей -  правицю святого великомученика Димитрія Солунського, Мироточивого. У Житомирі  урочисто зустріли прибуття чесних мощей -  правицю святого великомученика Димитрія Солунського, Мироточивого. У Житомирі  урочисто зустріли прибуття чесних мощей -  правицю святого великомученика Димитрія Солунського, Мироточивого. У Житомирі  урочисто зустріли прибуття чесних мощей -  правицю святого великомученика Димитрія Солунського, Мироточивого. У Житомирі  урочисто зустріли прибуття чесних мощей -  правицю святого великомученика Димитрія Солунського, Мироточивого. У Житомирі  урочисто зустріли прибуття чесних мощей -  правицю святого великомученика Димитрія Солунського, Мироточивого. У Житомирі  урочисто зустріли прибуття чесних мощей -  правицю святого великомученика Димитрія Солунського, Мироточивого. У Житомирі  урочисто зустріли прибуття чесних мощей -  правицю святого великомученика Димитрія Солунського, Мироточивого. У Житомирі  урочисто зустріли прибуття чесних мощей -  правицю святого великомученика Димитрія Солунського, Мироточивого. У Житомирі  урочисто зустріли прибуття чесних мощей -  правицю святого великомученика Димитрія Солунського, Мироточивого. У Житомирі  урочисто зустріли прибуття чесних мощей -  правицю святого великомученика Димитрія Солунського, Мироточивого.