У Велику суботу, напередодні світлого Великодня, у КНЗ «Бердичівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» освятили Пасхальні кошики!

29.04.2019

У Велику суботу, напередодні світлого Великодня, до КНЗ «Бердичівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» завітали благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору архімандрит Варфоломій (Бойков) та настоятель храму на честь ікони Божої Матері «Цілителька» на території Бердичівської міської лікарні протоієрей Роман Бойков. Священики освятили Пасхальні кошики з пасками, крашанками і писанками.

Бердичівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат зустріла різнобарв’ям весняних кольорів. Воскресіння Христове – одне з найулюбленіших свят тамтешніх дітлахів та їх вихователів і педагогів. Із приходом весни вони старанно готуються до Великодня, вкладаючи частинку душевного тепла у творчі вироби, картини та аплікації. На шкільних вікнах – зображення квітучих дерев із пташками, на виставці дитячих робіт красуються різноманітні малюнки і святкові композиції. Діти вітають священиків, просячи благословення... Розпитують про різне, діляться новинами й радіють спілкуванню. У Пасхальних кошиках мерехтять запалені свічки, старшокласники власноруч спекли духмяні пасочки, прикрасивши різнобарвною посипкою. Школярі з якимось трепетом чекали особливих хвилин. Благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков) освятив Великодні страви, побажавши всім Божої милості та помочі, сил духовних і тілесних, миру, злагоди та порозуміння. Діти простягали свої долоні до священика, і крапельки благодатної вологи блищали на обличчях… Маленькі дошкільнята та учні старшого віку оточили настоятеля храму на честь ікони Божої Матері «Цілителька» протоієрея Романа Бойкова. Батюшка вручив кожному подарунки з Великодніми пасками та яйцями. Радості не було меж: дітлахи посміхалися, сяючи очима, – їх щира, чиста душа була відкрита назустріч прекрасному святу Воскресіння Христового, яке незабаром прийде у кожну домівку… Маленький Максим, сповнений світлих почуттів, по-дитячому безпосередньо і доброзичливо побажав шановним гостям, проводжаючи до порога: «Нехай у вас усе буде добре. Будьте здорові та щасливі! Чекаємо наступного разу…»

Прес-служба Бердичівського благочиння.