У Тригірському Спасо-Преображенському чоловічому монастирі вшанували місцевий чудотворний образ Божої Матері

20.08.2023

20 серпня 2023 року, в день пам'яті ікони Божої Матері Тригірська, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському Тригірському чоловічому монастирі у співслужінні архієпископа Бучанського Пантелеймона, архієпископа Городницького Олександра.

Також, за богослужінням молилися: секретар єпархії протоієрей Сергій Грицаюк, намісник монастиря архімандрит Галактіон (Корінчук), Житомирський міський благочинний протоієрей Віктор Голубовський та гості у священному сані.

Під час літургії були піднесені сугубі прохання та молитва за припинення війни та мир в Україні.

Наприкінці богослужіння був звершений хресний хід. По завершенні Владика Никодим виголосив молитву до Божої Матері в Її чудотворному образі Тригірська та звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом.

Пресслужба Житомирської єпархії.