У Свято-Успенському соборі Житомира звершили чин похорону воїна Андрія Воробей

10.04.2024

10 квітня 2024 року, у Свято-Успенському архієрейському соборі м. Житомира попрощалися із Захисником України, прихожанином собору Андрієм Воробей.

З благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, чин відспівування очолив секретар Житомирської єпархії протоієрей Сергій Грицаюк у співслужінні духівника єпархії архімандрита Гавриїла (Вардаєва), настоятеля собору, благочинного Житомирського міського округу протоієрея Віктора Голубовського та духовенства міста Житомира.

Пішов у Вічність відважний Воїн. Син. Друг. Побратим. Вірянин Української Православної Церкви. Андрій змалку тягнувся до храму. Мама передала сину найдорожче - щиру віру в Бога. Як і мама, Андрій був прихожанином древнього Свято-Успенського собору, ніс послух паламаря. І саме тут його провели до вічного дому в цей погожий день.

Секретар єпархії протоієрей Сергій Грицаюк від імені правлячого архієрея митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима подякував матері за сина - справжнього Героя, який виконав слова Господа нашого Іісуса Христа: "Немає більшої від тієї любові, якщо хто душу свою покладе за ближніх своїх" (Ін. 15: 13).

Єдиний син у матері, з власної волі став на захист Батьківщини, адже він завжди хотів щось змінити на краще. І в цей нелегкий для України час прагнув, щоб у рідній країні його земляки знову жили під мирним небом. Сьогодні Житомирщина плаче за своїм Героєм.

Висловлюємо щирі співчуття матері захисника Валентині, рідним, близьким, побратимам Андрія.

Вічна пам’ять захиснику України! Доземий уклін за Подвиг!

Пресслужба Житомирської єпархії УПЦ.